פעילות לקבוצות

פארק האקסטרים אגם מונפורט, מציע מגוון רחב של פעילות לקבוצות וארגונים. הפעילות ניתנת לבחירה בהתאם לרצון וצורכי הארגון / קבוצה.

פעילות כיפית שכל מטרתה לנצל את הזמן בפארק לצורך הנאה ושעשוע- התפרקות משגרת העבודה היומית בארגון. הפעילות הינה חופשית ואינה מצריכה התארגנות מיוחדת. משך הפעילות כשעה וחצי והיא מאפשרת לכל פרט להתנהל במתקן באופן עצמאי.

פעילות קבוצתית / אישית שמטרתה מעבר להנאה מן השימוש במתקן, גם לפתח ולהעצים חשיבה אישית וקבוצתית- הפעילות מובנית ומצריכה התארגנות מראש. משך הפעילות נקבע בהתאם לרצון / צורכי הארגון.

פעילות המעצימה את הפרט– בנויה על אלמנטים הנבחרים על ידי המשתתף, או ניתנים לו מראש וזאת לצורך צבירת נקודות בהתאמה לדרגות הקושי של האלמנטים. מטרת הפעילות היא פיתוח אמונה ביכולת האישית, במקביל לתרגול בארגון סדר פעולות במשימה מתמשכת. הניקוד משקלל מוכנות אישית להתנסות, ניהול סיכונים, יוזמה, ארגון ועוד.

פעילות המעצימה את הקבוצה– בנויה על משימות קבוצתיות המחייבות ארגון מראש וחלוקה למשימות על פי כישורים / יכולת אישית (בדומה ובשונה מניהול הארגון בשגרה). בפעילות זו, נבחנת היכולות האסטרטגיות והטקטיות של כל קבוצה במקביל לאופן ניהול "כוח האדם" שלה, הכולל גם היבטים חברתיים (תרבות ניהולית). הניקוד משקלל חשיבה אסטרטגית וטקטית, מנהיגות, חברתיות, יוזמה, תרבות ניהולית ועוד.

 

כל אירוע מהונדס באופן מיטבי לצורכי ותקציבי הארגון ומעבר למגוון הרחב של פעילויות אתגר, חוויה  וגיבוש, ניתן להזמין כיבוד, או לתאם הזמנה של קייטרינג לאזור המיועד לכך במתחם. קפיטריה עומדת לרשות המשתתפים.

נשמח להתאים ולהפיק אירוע ייחודי, שונה ולא קונבנציונלי עבורכם, בהתאם לצורכי הארגון, מטרות האירוע, אוכלוסיית היעד ועוד. אנו מצוינים במה שאנחנו עושים ואין כל סיבה שלא תחוו זאת.

הצלחה מורכבת מאחוז אחד של השראה

ו-99 אחוזים של הזעה

logo-f

יצירת קשר מהירה

בואו להיות חברים שלנו

איך מגיעים?

לחץ על האייקון להצגת המפה

waze-button-01

יש להגיע עם נעלי ספורט/נעלים סגורות

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט - יצירת נוכחות באינטרנט