מי אנחנו

מי אנחנו

פארק האקסטרים iclimb.monfort, ממוקם בחלקו המערבי של מתחם התיירות אגם המונפורט השייך למועצה האזורית מעלה יוסף והעיר מעלות תרשיחא. פארק האקסטרים המשתרע על ארבעה דונמים, מכיל ארבע קומות של מתקנים תלויים באוויר. הפעילות האתגרית על המתקנים מתבצעת תוך שמירה קפדנית על בטיחות המשתמשים על ידי שימוש מערכת אבטוח חכמה שאינה מאפשרת התנתקות מכבלי האבטחה שלא באזור מוגן וללא פיקוח המדריכים.

פארק האקסטרים הוא המתקדם מסוגו בארץ ומכיל כ 100 אלמנטים שונים בדרגות שונות של קושי, מה שמאפשר לכל משתמש לבחור לעצמו את הדרך להתקדם במתקן. קומת הקרקע יועדה במיוחד לילדים קטנים בגילאי 4 עד 6, מתוך מטרה לאפשר גם להם להתנסות במסלול אתגרי המותאם להתפתחות המוטורית והיכולת הפיזית, מסלול הילדים, הותאם במיוחד בכדי ליצור חוויה משותפת להורים וילדיהם המתמשכת לאורך כל המסלול.

קיר הטיפוס הקיים בפארק נבנה כך שקטנים וגדולים יוכלו ליהנות ממנו ללא כל הבדל. המטפסים מאובטחים לאורך / גובה המסלול, בכבל שאינו מאפשר נפילה, אלא בלימה מבוקרת.

במתחם האקסטרים שני מתקני גובה נוספים מלאי אנדרנלין והתמודדות עם הפחד:

קפיצת אומץ: הילד מטפס לגובה של 12 מטרים ועומד על משטח הקפיצה ממנו הוא קופץ למזרן הנמצא על הקרקע-  חוויה והתמודדות מול פחד הגובה. אל דאגה, כבל אבטחה דואג כי הקופץ יגיע אל הקרקע באופן איטי ומבוקר.

נדנדת פחד: נדנדת סווינג זוגית לילדים או מבוגרים עד משקל 80 ק"ג, עולה לגובה מרבי של 7 מטרים ומשתחררת על ידי המתנדנדים. ההפתעה של המשתמשים בעת שחרור הנדנדה והמעבר המהיר מגובה אחד לשני, מלווה בקריאות התפעלות ושמחה. הנדנדה מהווה אטרקציה גדולה ורבים הם העומדים בתור לעלות עליה.

חברת iclimb מתמחה בתכנון, בנייה והפעלת מתקני טיפוס ואקסטרים. החברה פועלת במספר מתחמים בארץ (ירושלים, ראשל"צ, כפר סבא, העוגן ועוד) וצוות המדריכים העומד לרשות המבקרים בפארק האקסטרים, הינו מיומן, מקצועי ואדיב.

 

השימוש במתקן לפי גילאים / גובה:

  • מגובה 100 ס"מ (גיל 3 ומעלה בד"כ), אפשר להיות במתקנים של קומת הקרקע בלבד בליווי מבוגר- הליווי אינו כרוך בתשלום.
  • מגיל 6 שנים- ילדים וילדות שהגיעו לגובה 125 ס"מ ועד 145 ס"מ, יכולים לנוע בכל הקומות רק בלוויית מבוגר שיעזור להם לעבור את המתקנים (עד שני ילדים לכל מבוגר מלווה)- הליווי כרוך בתשלום מלא.
  • ילדים וילדות שהגיעו לגובה 145 ס"מ ומעלה רשאים לנוע חופשי בכל הקומות.

בנוסף, עומדים לרשות המבקרים, שירותים, קפיטריה וקיוסק באזור נפרד הצמוד למתקן.

אנו ערוכים גם לקיום אירועים (ימי הולדת, מסיבות צוות או חברים ועוד) וניתן לתאם מראש שילוב של פעילות מודרכת וגם כיבוד קל / קייטרינג.

5d64v65d

הכניסה למתחם הפעילות מחייבת את הדברים הבאים:

  1. נעילת נעליים סגורות (ספורט / הליכה)- לא תתאפשר עלייה למתקנים בסנדלים מכל סוג (כולל סנדלי שורש), קרוקס ונעלי עקב גבוהות.
  2. שיער אסוף וקשור.
  3. השארת כל הציוד הנלווה בתיקים למטה (מפתחות, שעונים, שרשראות, צמידים, טלפונים ניידים וכיו"ב)- כל אלו אינם עולים למתקן (כיסים ריקים).
  4. שמירה והיצמדות לכל הוראות הבטיחות- אלו הכתובות בשילוט ואלו הניתנות על ידי המדריכים במתקן.
v56d4v

הצלחה מורכבת מאחוז אחד של השראה

ו-99 אחוזים של הזעה

logo-f

יצירת קשר מהירה

בואו להיות חברים שלנו

איך מגיעים?

לחץ על האייקון להצגת המפה

waze-button-01

יש להגיע עם נעלי ספורט/נעלים סגורות

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט - יצירת נוכחות באינטרנט