מידע למבקרים

ליהנות מן הפעילות במתקן, זה קודם כל להיות מותאם אל הדרישות הבסיסיות של התפעול והבטיחות:

  1. יש להגיע בנעליים מותאמות לפעילות ספורטיבית- נעל סגורה (עדיף נעל ספורט / הליכה). לא תינתן כניסה לפעילות במתקן בסנדלים (כולל סנדלי שורש), נעלי עקב גבוהות וקרוקס.
  2. שיער ארוך אסוף בגומייה (סיכות מתכת או פלסטיק מסכנות מבקרים אחרים כאשר הן נופלות מגובה).
  3. חל איסור מוחלט על העלאת אביזרים אישיים מכל סוג אל המתקן (בקבוקי שתייה, טלפונים ניידים, מצלמות, מפתחות, שעוני יד, צמידים, שרשראות וכד'). ניתן לאבטח משקפיים בחוט ולדאוג שהם ישבו מתחת לרצועות קסדת הבטיחות.
  4. התאמת גובה המבקר במתקן הכרחית ליכולתו ליהנות במתקן. מסיבה זו נקבעו גבהי סף:
    1. ילדים מ 100 ס"מ ועד 125 ס"מ  יכולים להיות רק בקומת הקרקע (בליווי מבוגר שאינו משלם).
    2. ילדים מ 126 ס"מ ועד 145 יכולים לעלות אל הקומות העליונות (1,2,3), רק בלוויית מבוגר (בתשלום מלא), שיתפעל ויעזור להם באופן צמוד בכל אלמנט עליו הם רוצים לעלות (גם נער בן 17 יכול להיחשב כמבוגר לצורך ליווי אח / ילד נמוך).
    3. מגובה 145 ס"מ ומעלה ניתן לנוע במתקן באופן חופשי.

ההקפדה על תנאים אלו כמו גם ההקשבה לדברי המדריכים והציות להוראות הבטיחות, הם המפתח לפעילות מהנה ובטוחה במתקן.

משך הפעילות במתקן היא לשעה וחצי והיא כוללת בתוכה את הלבשת רתמת הבטיחות וההדרכה.

מלווה בקומת הקרקע אינו משלם ומלווה בקומות העליונות משלם מחיר רגיל.

שעות פתיחה:

בימים ראשון עד חמישי הפארק פתוח מ 15:30 ועד השעה 18:30 (קליטת מבקרים אחרונה ב 17:00).

בימי שישי ובערבי חג הפארק פתוח מ 13:00(קליטת מבקרים) ועד 17:00 (קליטת מבקרים אחרונה ב 15:30).

בשבתות הפארק פתוח מהשעה 10:00 (קליטת מבקרים) ועד השעה 18:30 (קבוצה אחרונה נקלטת ב 17:00), או עד אחרון המבקרים.

על מנת לוודא כי הפארק פתוח או על מנת לחסוך את העמידה בתור, מומלץ לתאם הגעה מראש בטלפון 0505862966 (הקנייה באשראי אצלנו ולא דרך קופונים למיניהם).

במזג אוויר גשום / שרבי, יש לוודא שהפארק פתוח לפני הגעה.

לאלו המגיעים מרחוק, רצוי להתקשר לפני הגעה ולוודא כי המתקן זמין!

בואו ליהנות!!!

שאלות ותשובות למבקרים בפארק אקסטרים אגם מונפורט:

למה רק מגובה 145 ס"מ, אפשר לעלות על המתקנים בקומות העליונות ללא מלווה?

כבלי האבטחה אליהם מחובר/ת המטפס/ת ממוקמים גבוהה ורצועות הרתמה של המטפס/ת אינן מספיק ארוכות בשביל לספק תנועה חופשית וגורמות לקשיי תפעול ותנועה חופשית על המתקן. הדבר גורם לתקיעת המטפס/ת באמצע המתקנים, משאירות אותם תלויים באוויר בחוסר נוחות ותחושת תסכול. מלווה מבוגר וגבוה שמסייע למטפס/ת הנמוך מ 145 ס"מ, מאפשר תנועה רציפה על המתקנים והנאה מן האתגר.

למה מבוגר אינו יכול ללוות יותר משני ילדים בקומות העליונות?

נוהלי הבטיחות קובעים כי העלייה על כל מתקן מותרת רק לאדם אחד בו זמנית, או שניים במקרה של מבוגר המלווה ילד. מסיבה זו מבוגר המלווה שני ילדים, ינוע על המתקן כאשר ילד אחד לפניו וילד אחד מאחוריו- על כל מתקן הוא יעביר ראשון את הילד/ה שלפניו, יחזור ויעביר את הילד/ה שמאחוריו. כך הוא ינוע בקלות ובמהירות יחסית שלא תפריע ותגזול את ההנאה משאר המטפסים שבסמוך לו. כל ילד מעל שניים למבוגר, יוצרים עיכוב בתנועת שאר המטפסים והדבר בהנאה שלהם- יש להתחשב בהם, גם הם שילמו עבור השהייה במתקן.

מה זו קפיצת פחד?

"קפיצת פחד" הוא אדן קפיצה הממוקם בחלקו הגבוהה ביותר של הפארק- המטפס/ת מחובר/ת בכבל אבטחה, קופץ אל מזרון הנמצא על הדשא בקומת הקרקע כ 15 מטרים מתחת. ברגע שהמטפ/ת מנתר/ת מאדן הקפיצה, מנגנון הבלימה של הכבל גורם לגלישה איטית ובטוחה של המטפס/ת אל המזרון. "הפחד", קיים רק ברגע הניתור ולאחריו הנאה צרופה של ירידה איטית על פני 15 מטרים.

למה אסור לעלות עם צמידים, שעונים וטלפונים ניידים למתקן?

דברים נופלים! חוק הכבידה עובד גם בפארק האקסטרים. למרות שלרוב השעונים / צמידים, יש אבזם סגירה, החיכוך בכבל האבטחה, או בחבלים של אחד המתקנים, עלולים לפתוח / לקרוע את רצועת השעון / הצמיד ולגרום להם ליפול למטה והדבר נכון גם לגבי טלפונים ניידים וכל דבר אחר הנמצא בכיסים. קיים סיכון שהשעון / טלפון נייד או חפץ אחר שהשארנו בכיס, יפול על ילד / מבוגר הנמצאים בקומת הקרקע- גם חפץ קטן וקל לכאורה הנופל מגובה 15 מטרים על ראש / פנים של אדם עלול לגרום לפציעה קשה.  כיוון שלא מפלים בין המבקרים, הכלל אחיד לכולם (גם לאלו שיש להם כיסים מאובטחים).

מדוע צריך נעליים סגורות גם בקיץ ולמה סנדלי שורש לא מספיק בטוחות?

לפעמים מחליקים / מועדים כשעוברים מתקן. החיכוך של כף הרגל על הכבל ללא כיסוי מלא, עלולה לפצוע את העור ולגרום לפגיעה וכאב. גם סנדלי שורש / נעלי קרוקס אינן מבודדות מספיק את כף הרגל ולכן הן המטפס/ת לא יכול/ה לעלות איתם על המתקן.

מדוע השהייה במתקן מוגבלת לשעה וחצי בלבד?

המתקן יכול להכיל מספר מוגבל של מבקרים והדבר מחייב לקיים סבבים המוגבלים בזמן. מצאנו כי בשעה וחצי (כולל הלבשה והדרכה), המטפס/ת יכול/ה לחוות מספר סביר של מתקנים, להוציא מספיק מרץ ולנצל את הזמן בהנאה רבה.

הצלחה מורכבת מאחוז אחד של השראה

ו-99 אחוזים של הזעה

logo-f

יצירת קשר מהירה

בואו להיות חברים שלנו

איך מגיעים?

לחץ על האייקון להצגת המפה

waze-button-01

יש להגיע עם נעלי ספורט/נעלים סגורות

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט - יצירת נוכחות באינטרנט