בניית קירות

כמרכז שעוסק בצורה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר בתחום החבלים והטיפוס הספורטיבי בישראל אנו מפעילים מחלקה שכל עיסוקה הוא בתכנון ובנייה של קירות טיפוס ומתחמי חבלים.

יחד עם מומחה מטעמנו שילווה אתכם בכל התהליך נוכל לבנות עבורכם מתקן טיפוס שמוגדר ומותאם לקהל המטרה שלכם.

קירות הטיפוס שלנו עשויים ממגוון חומרים בהתאם לפרוייקט ומיוצרים על ידינו בארץ או על ידי חברת Walltopia אותה אנו מייצגים בארץ. קבוצת Walltopia היא כיום הקבוצה הגדולה והמובילה בעולם בבניית קירות טיפוס, פרקי חבלים ומתקני גובה וביכולתה לבצע כל פרויקט בניה בסטנדרט הגבוהה ביותר.

בנוסף לכך אנו מייצגים בארץ ומייבאים מספר חברות המספקות מוצרים משלימים לקיר הטיפוס (מכשירי אבטוח אוטומטיים, אחיזות, אלמנטים טכניים, ציוד בטיחות ועוד) על מנת להבטיח מענה מלא ושלם לכל צרכי הלקוח..

בשנים האחרונות בנינו מספר גדול של פרויקטים בגדלים שונים- מקירות מסחריים גדולים (בולדרלנד כפר סבא, קיר יואב בחיפה, קיר עפולה, קיר ירושלים, קיר איילת- קרית אונו, קיר אשדוד), דרך קירות במוסדות (בולדר במודיעין, מגדל טיפוס בפ"ת, קיר בקניון ארנה), חדרי כושר (ביונד – ת"א), בתי ספר ועד לקירות בבתים פרטיים..

למחלקה ניסיון רב בליווי בניה והפעלה של קירות טיפוס החל מפרויקטים קטנים ועד לקירות הגדולים והמקצועיים ביותר הקיימים בארץ קיום. אנו מספקים פתרון מלא לפרויקט ומלווים אות הלקוח משלב הגדרת החזון, דרך שלבי התכנון, ההקמה בשטח ועד למסירת הפרויקט מוכן להפעלה ומאושר לטיפוס.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב על מנת שבסופו של התהליך תקבלו קיר טיפוס, פארק חבלים, רולגליידר או כל מתקן חוויתי אחר- איכותי ומותאם לצורככם ולתקציבכם

ניסיוננו הרב בבניית קירות והידע הנצבר בתכנון וביצוע פרויקטים מסוגים שונים  מאפשרים לנו להיות סמוכים ובטוחים כי נוכל לבנות עבורכם מתקן פעיל, מרשים ופונקציונלי לצורככם וזאת תוך ניצול מיטבי של התקציב ותוך מתן דגש לתחום הבטיחות.

logo-f

יצירת קשר מהירה

בואו להיות חברים שלנו

איך מגיעים?

לחץ על האייקון להצגת המפה

waze-button-01

יש להגיע עם נעלי ספורט/נעלים סגורות

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט - יצירת נוכחות באינטרנט